Hirdetések, 2019. 09. 08.

1. Ma van az évközi 23. vasárnap. A plébániatemplomban és a B. Gizella templomban tanévnyitó szentmisék. A szentmisék végén kapják meg a gyermekek a szentmisenaplót.
  2. Kedden 18.30-kor a Marcali Plébánia és a KÉSZ Marcali Csoport meghívására, az X-ház nagytermében Makláry Ákos, a KÉSZ elnöke, görögkatolikus parókus „Krisztus követése az ikonok segítségével” címmel tart előadást, melyre a híveket és minden érdeklődőt szeretettel hívunk és várunk.
  3. Szeptember 13-án délután 5 órakor tartjuk a fatimai imaórát, majd 6 órakor szentmise.
  4. A terménybetakarító szentmisét és hálaadást szeptember 22-én 11 órakor tarjuk az Orbán kápolnában.
  5. Megjelent a Marcali Katolikus Újság szeptemberi száma, melyet a szentmise végén osztunk ki a híveknek.