2018. 04. 15.

• 1. Ma van húsvét 3. vasárnapja.
    • 2. A héten hétköznaponként keddtől 18 órakor szentmise. Pénteken előtte fél órával az Öröm útját járjuk.
    • 3. Április 25-én (szerdán) 16.30-kor az X-ház nagytermében elsőáldozást előkészítő szülői értekezletet tartunk, 17 órakor bérmálást előkészítő szülői értekezlet lesz.
    • 4. Az elsőáldozáson és bérmáláson résztvevő hittanosok a következő hittanórán a hitoktatóiknak adják le a szentmisenaplójukat.
    • 5. A bérmálás május 13-án 11 órakor, az elsőáldozás június 3-án, Úrnapján lesz 9 órakor a plébániatemplomban.
  • 6. A Ludbreg és Mária bisztricai zarándoklat május 12-én lesz. Kérjük, hogy a jelentkezők fizessék be a 4.000- Ft-os útiköltséget. Csoportos biztosítás megkötésére is lesz lehetőség.