Lelki nap-ifjúsági keresztúttal, a Marcali Plébánián

Március 24-én lelki napot tartottal a Marcali Plébánián. Délután a hittanosoknak előadás volt az X házban, korcsoportok szerint. Az előadásokat Kóré Mihály segesdi plébános tartotta a húsvéti előkészületről. Majd a hittanos gyermekek elvégezték a húsvéti szentgyónásukat két vendégatyánál: Kóré Mihály segesdi és Német József h. esperes, kéthelyi atyánál. Majd a nyolcadikos bérmálásra készülő gyermekek keresztútja következett a plébániatemplomban, melyet Király Márta hitoktató tanított be. A fiatalok eljátszották Jézus szenvedésének történetét. Majd a felnőttek szentgyónása következet. A lelki napot ünnepi szentmise fejezte be, melyen több száz hívő vett részt és hallgatta Kóré Mihály lelkigyakorlatos szentbeszédét.